K + L TRADING
Novodvorská 1062/12
142 01 Praha 4
+420 261 341 400
+420 261 341 401
(remove XX) kl.trading XX @razdva XX .cz


O firmě

Firma K + L TRADING, sdružení podnikatelů, je mladá, dynamicky se rozvíjející firma ,která byla založena v roce 1992. Společníci firmy jsou ing.Kebl Robert a ing.Lukas Martin.

Dnes se řadíme mezi přední české firmy zabývající se dovozem a distribucí brýlových obrub, brýlových pouzder, slunečních brýlí, čistících prostředků a dalších optických pomůcek. Toto zboží, dovážené z celého světa, nakupujeme výhradně přímo od výrobců.
Tento fakt příznivě ovlivňuje prodejní ceny námi nabízeného zboží.

Každý rok se zúčastňujeme největších světových optických veletrhů jako např. MIDO-Milán, SILMO-Paříž,atd. Na základě poznatků z těchto akcí se snažíme nabízet zboží dle nových světových trendů.

Naše zboží prezentujeme každý rok na optickém veletrhuv Brně a na výstavě EXPO-OPTIK v Trenčíně..
V průběhu celého roku nabízí naše zboží do optických prodejen po celé České a Slovenské republice síť našich obchodních zástupců. Tito zástupci se snaží o individuální přístup ke každému zákazníkovi.V současné době spolupracujeme s cca 600 optickými provozovnami v ČR a cca se 200 optiky v SR.

Jelikož jsme si vědomi faktu, že spolupráce nekončí pouze prodejem obruby optikovi, klade naše firma velký důraz na následný pozáruční servis.Tento servis jsme schopni zabezpečit nejenom z naší centrály ale i formou přímých dodávek náhradních dílů od výrobce, což je velice důležité při zabezpečení pozáručního servisu obrub.

Naše firma velice dbá na to, aby veškeré produkty které nabízí splňovaly všechny předepsané normy a proto nechává výrobky průběžně testovat. Námi nabízené obruby prošly zkouškami např.u následujících ústavů: SZÚ, VÚBP,Sklářský ústav-HK,Instituto Italiano per la Certificazione atd.

Základním mottem naší firmy je heslo:

RYCHLOST – KVALITA – SPOLEHLIVOST!

Fotogalerie >>

Kontakty >>